آموزش مطالب مفید

آموزش دیدن پیام‌های جدید در WhatsApp به صورت مخفیکلیک: محبوبیت پیام رسان واتس اپ بر کسی پوشیده نیست، ولی به روزرسانی‌های سال گذشته و سال جاری برای بسیاری از مردم جالب نبودن اند گرچه هدف از این کار بهبود عملکرد واتس اپ بوده است، یکی از این امکانات افزوده شده که بسیاری از آن دل خوشی ندارند قابلیت گزارش‌های Seen می‌باشد. ولی اگر شما می‌خواهید این قابلیت را در واتساپ خود غیر فعال کنید یک روش میانبر حرفه‌ای برای شما مهیاست که می‌توانید در این آموزش آن را فرا بگیرید.

تاکنون نام Chat Helper به گوشتان خورده است؟ Chat Helper یک ویجت اندرویدی بسیار کاربردی است که به شما در موردگزارش‌های Seen کمک می‌کند. با فعال سازی Chat Helper یک دکمه شناور زیبا به صفحه شما اضافه می‌شود که شما با کلیک بر روی آن قادر خواهید بود به پیام‌های خوانده نشده و جدید خود دسترسی یابید. ولی موضوع اصلی در این ویجت این جاست که با کلیک بر روی پیام مورد نظر از Chat Helper شما می‌توانید متن پیام را به طور کامل بخوانید، اما کسی که به شما پیام داده است متوجه خوانده شدن پیام از سوی شما نخواهد شد و این پیام همچنان در حالت Unread باقی می‌ماند.

در مورد نصب این ویجت باید بگوییم که بسیار ساده و آسان است، اما در زمان فعال سازی آن برای واتس اپ ممکن است کمی با اختلال در سیستم مواجه شوید برای رفع آن واتس اپ را باز کرده و Accessibility Service را فعال کنید. در تنظیمات این بخش گزینه Chat Helper را یافته و آن را فعال کنید. پس از انجام این کار یک نوتفیکیشن با مضمون اجازه دائمی برای فعالیت این ویجت بر روی اکانت واتس اپ دریافت خواهید نمود. این پاپ آپ ممکن است چندین بار باز و بسته شود و وقت زیادی از شما برای انتخاب گزینه Create بگیرد. با فعالسازی این برنامه، ویجت برروی صفحه گوشی شما ظاهر می‌شود.

طرز کار این ویجت هم بدین گونه است که ویجت می‌تواند در هر بخش از تصویر قرار بگیرد و انتخاب مکان آن با شماست. شما می‌توانید پیام‌های جدید مورد نظر خود را به کمک این ویچت پین کنید و بعدا بخوانید. توجه نمایید که این ویجت در همه برنامه‌ها و بخش‌ها شناور خواهد بود و شما از همه جا به آن دسترسی دارید. البته این نکته هم را باید بدانید که شما می‌توانید از بخش تنظیمات این شناور بودن دائمی را غیر فعال نمایید. برای بردن ویجت به پشت تصویر، هنگامی که اپ دیگری در حال اجراست، به تب Visibility بروید و انتخاب کنید ویجت در کدام اپ‌ها فعال و کدام غیرفعال باشد.

در پایان این را بدانید که Chat Helper تعدادی تبلیغات هم دارد که ممکن است که شاید برای شما آزار دهنده باشند. اما این تبلیات تنها در زمان مراجعه به واتس اپ نمایان خواهند شد.

Let’s block ads! (Why?)

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
بستن